Sociální sítě/obsah

Asi od března jsem přestal sledovat sociální sítě a psát na ně (až na pár jednotek případů) nejen na soukromém profilu, ale i co se týká mých služeb. Přestal jsem aktivně tvořit obsah, propagovat jej. Důsledkem tohoto rozhodnutí bylo získání mnohem více času a soustředění na všechno ostatní ( na podnikání – zisk – to vliv nemělo žádný)

Parking

Bude tomu rok co jsem obnovil službu pro parkování domén superparking.cz a prodej trafficu z nich. Celý rok beru jako „uzavřený“ BETA provoz , kde jsem se toho hodně naučil a po roce mohu říct, že to bylo úspěšnější než „alfa“ verze v roce 2021. Tedy nehrozí žádný konec!

Taekwon-do

Konečně se to podařilo, jsem MISTR ČR v silovém přerážení desek 😉

Váha

Tady jsem velmi spokojený, daří se plnit nastavené cíle. Stále na to jdu velice pomalu, v klidu. Až na srpen a září kdy jsem každý den posiloval, běhal, kardio,zapisoval si karolické tabulky, poctivě celou dobu.

Prosinec 2021 – 98Kg

Prosinec 2022 – 91kg

Prosinec 2023 – 82kg

Březen 2024 – 80kg

Nebýt nemoci (asi covid, chřipka, kdo ví) šel bych do roku 2024 se „7“ na začátku. A ikdyž už 3 měsíce necvičím, váha se mi drží na stejných číslech, což považuji za velký úspěch.

Plány na rok 2024

S váhou bych se chtěl dostal pod 75kg (zbavit se hlavně viscerálního tuku) a následně začít pracovat na svalové hmotě a celkově zapracovat na kondici.

S tím souvisí i taekwon-do a nadcházející MČR, kde bych chtěl obhájit svůj titul v oblíbené disciplíně.