31.8.2021 skončila 15 letá jízda ve firmě EBM system k.s. (tipcars.com, automodul.cz, ebmservice.com) kde jsem se od supportu dostal k programování, analytice, seo, ppc, testování atd.

Posledních 9 let jsem zároveň ve volném čase provozoval všechny své projekty a staral se o klienty. Nyní je to tedy první den nové etapy, kdy jsem svým vlastním pánem a projektům se budu věnovat na 100%.

Čemu se budu nyní věnovat

SEO projekty (SEMOR.cz, SEOwebmaster.cz, SEOSERPAPI.com)

U těchto projektů je největší prostor pro změny – vylepšení a jejich růst. V zásobníku mám spoustu „nedodělků“ z emailů a jiných komunikací. Kromě nedodělků je připraveno několik vylepšení, novinek, které ušetří čas a dají zase nový pohled na práci – již v záři je budou testovat vybraní uživatelé.

Domény – MujParking.cz

Tohle nebyl plán, spuštěno v podstatě z hecu 😉 z jedné soukromé slack skupiny. Nyní na službu míří skoro 30 000 domén. Pár domén se přes službu také prodalo (nejvyšší cena byla 25 000Kč)

PPC projekt – Traffor.com/cs

Nový projekt pro prodej klasické obsahové PPC – texty, bannery. Již nyní systém testujeme na pár magazínech a sledujeme/zpřesňujeme algoritmus pro výběr těch správných creativ.

SUDOKULIGA.cz / com

Tady je největši výzvou překlad do světových jazyků – přemýšlím nad napojením na API DeepL. SUDOKU je stále oblíbená logická hra, tak proč ji konečně nenabídnout všem.

Konzultace – SEO/PPC, cokoliv 😉

Určitě nehledám novou práci na XY hodin denně, ale pokud budete potřebovat/chtít konzultaci, druhý názor určitě neodmítnu. Stačí mě kontaktovat na kterékoliv sociální síti kde jsem, email nebo telefon 😉

Sám jsem zvědavý jak mi tahle role půjde, hlavně z hlediska time managmentu, nechám se překvapit 😉 Tak a teď do práce.