moje

Doplněk pro SHOPTET.cz

Konečně je to tady!!! 18.9.2019 pár dní před 7. narozeninami systému SEMOR.cz jsem dokončil SEO doplněk v systému Shoptet.cz, který je určen pro všechny jejich klienty (cca 18 000 eshopů) a mohou jej za sníženou cenu využívat pro měření pozic klíčový slov, evidenci a kontrolu odkazů a kontrolu on-page faktorů s hlášením možných problémů.

Příprava na zveřejnění doplňku začala už někdy v lednu 2019, kdy jsem se na Reshoperu setkal p. Kubátem ze Shoptetu. Následovalo zkoušení a testování možností propojení a vymýšlení celkového konceptu.

Jsou tady letní prázdniny a vývoj zase pokračuje, největší problém mi dělalo sepsání těch správných textů do medailonku na stránkách Shoptetu.

Po prvních pár hodinách si doplněk nainstalovaly desítky eshopů, z čehož jsem velice nadšený a spokojený. Uvidíme začátkem října až uplyne zkušební doba u prvních eshopů, kolik jich zůstane aktivních.

Podle chování a využívání funkcí/přehledů většina nových zákazníků pochopila chování systémů. Teď už jen čas a příští webinář ukáží jak moc je to jen má domněnka a nakolik je to pravda a systém je intuitivní.

Doplněk je z poloviny mé představy hotový. Teď je čas pustit se do další poloviny!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *